Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chystané novinky na webu

16. 11. 2013

Temně tmavá záhněda (morion) z KrásněvseV první řadě se chci omluvit za delší neaktualizaci tohoto webu o minerálech Dolních Borů a okolí. Měl jsem bohužel hodně práce a na psaní novinek na stránky nezbýval čas.

Rád bych tuto novinkovou prodlevu rychle napravil, a tak se brzy můžete těšit na přidání velkého množství kamenů do fotogalerie.

A teď k samotným kamenům, které se chystám přidat do naší fotogalerie. Předem můžu rovnou prozradit, že nepůjde o žádné tuctové a nezajímavé kameny, ale o velmi pěkné kousky, které se Vám jistě budou líbit. Můžete se těšit na krásné a velké záhnědy z Rousměrova (největší má skoro 17 cm !!), nádherné a velmi tmavé záhnědy (skoro až moriony) z Krásněvse, velké a lesklé turmalíny (skoryly) z Dolních Borů, krásné, průhledné a naprosto čisté citríny z Kněževse, a spostu dalších překrásných kamenů. Bude to poprvé, co na tento web přibudou takto luxusní kousky! Ty předchozí vzorky minerálů, které jsem na webovky přidal také nebyly vyložené špatné, ale s těmito nově přidanými kameny se jistě nebudou moci rovnat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář